ولادت امام هادی (ع) بر تمامی مسلمین جهان مبارک باد. #کشت_صنعت_مغان

 

 

 

🔹تیم منتخب فوتسال جهاد کشاورزی استان اردبیل که 6 نفر از کارکنان کشت و صنعت مغان در آن حضور داشت، با 5 برد متوالی به مقام قهرمانی دومین دوره مسابقات کارکنان جهاد کشاورزی کشوری دست یافت.

🔹به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان این دوره از مسابقات به میزبانی استان مازندران و با حضور 8 تیم در 2 گروه برگزار گردید.

🔹تیم منتخب جهاد کشاورزی استان در اولین بازی خود با تک گل ناصر نجف پور از سد تیم امور پشتیبانی جهاد کشاورزی تهران گذشت و در بازی دوم موفق شد، تیم تحقیقات کشاورزی تهران را با نتیجه ۴ بر ۱ پشت سر گذارد. تیم منتخب جهاد کشاورزی استان اردبیل در بازی سوم نیز توانست، تیم فوتسال جهاد کشاورزی تبریز را که پارسال قهرمان این تورنمت بود، با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب نموده و به مرحله بعدی صعود نماید.

🔹در بازی چهارم که با درخشش بازیکنان کشت و صنعت مغان همراه بود، تیم منتخب استان اردبیل تیم فوتسال جهاد کشاورزی استان کردستان را ۳ بر صفر شکست داد و در بازی فینال نیز با به ثمر رساندن 3 گل مقابل تیم استان فارس به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

🔹 لازم است، ناصر نجف پور، سیاوش مهرآور، حامد جهانی، وحید شهبازی و علی نوبخت بعنوان بهترین بازیکنان این دوره از مسابقات انتخاب شدند.

🔹شایان ذکر است، سرپرست تیم فوتسال سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در این مسابقات فرزاد نجفی، رئیس تربیت بدنی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بود.

#کشت_صنعت_مغان

 

 

 

#تولید_عسل_طبیعی_در_شرکت_مغان

 

 

 

🔹فرا رسیدن عید سعید قربان که یکی از اعیاد وحدت بخش و وحدت آفرین بین مسلمین سرتاسر گیتی می باشد، نماد بارزی از احترام آخرین دین وحیانی به سایر ادیان توحیدی است. ذبح منیّت های شیطانی بر آستان ارادت حضرت دوست، جلوه بارزی از فرود آوردن سر تعظیم بر درگه ذات مقدس الهی بوده و سعادت دنیا و آخرت انس و جن در گرو کنار گذاشتن همین غرور بیجایی است که مقرب ترین فرشته بارگه الهی را به سرنوشتی چنان تلخ دچار نمود که تا قیام قیامت، مطرد رحمت ایزد دادار خواهد بود و بر این اساس است که قربان، عید قتال نفس شیطانی و تسلیم محض بر رب کبریایی می باشد.

🔹بدینوسیله عید فرخنده قربان را به همه مسلمانان در سراسر کره خاکی و مردم خداباور و خداجوی ایران اسلامی بویژه پرسنل ولایی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

🔹مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

#کشت_صنعت_مغان

 

 

 

 

⭕️پخش گزارش برداشت محصولات کشت پاییزه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان،‌ از برنامه خوش و بش شبکه سبلان.

 

 

🔹ضمن گرامیداشت عید سعید قربان به اطلاع عموم پرسنل زحمتکش شرکت می‌رساند، برنامه کاری کلیه واحدهای ستادی در اداره مرکزی و امورات تابعه، در روز دوشنبه مورخه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ تعطیل و واحدهای تولیدی طبق برنامه قبلی خواهد بود.

#کشت_صنعت_مغان

 

 

🔹با تصویب هیئت مدیره و دستور مدیرعامل شرکت، بسته غیرنقدی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان به پرسنل شرکت اهدا گردید.

🔹به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان این بسته شامل 3 کیلوگرم گوشت برای نیروهای رسمی، روزمزد و محدود و معین می باشد که برای اولین بار به نیروهای پیمانکاری و رانندگان استیجاری نیز تعلق گرفت. همچنین علاوه بر پک گوشت، از محصولات لبنی شرکت هم به نیروهای پیمانکاری و رانندگان استیجاری اعطا شد.

#کشت_صنعت_مغان

 

 

🔹مدیرعامل کشت و صنعت مغان در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی استان ضمن تاکید بر همفکری و همراهی با دستگاه های مختلف اداری خاطر نشان شد: جهت پیگیری موارد مشترک مربوط به حوزه کاری تعامل، هم افزایی و همکاری با نهادهای استانی و کشوری در دستور کار بوده و شرکت در این ارتباط، حرفی برای گفتن دارد.

🔹به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دکتر صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت اظهار داشت: این بنگاه اقتصادی در مقاطعی از ریل توسعه خارج شده بود و برای بازگردانی آن به ریل مذکور اقدامات مهم و ارزشمندی در حال انجام می باشد.

🔹وی افزود: نیروی انسانی از حیث اصلاح ساختاری با چالش مواجه بوده و هرگونه تغییر با هجمه ای از اعتراضات روبرو می شود که در سایه اتحاد، همدلی و انسجام اعضای هیئت مدیره، رویکرد به سمت کارکرد است.

🔹نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت گفت: بسیاری از کارهای شرکت وابسته به تامین اجتماعی بوده و بر همین اساس باید ارتباط تنگاتنگی با این دستگاه خدمتگزار داشته باشیم. اگر کفه ترازو از توازن برخوردار باشد و همدیگر را پوشش دهد، خدمات دهنده و خدمات گیرنده، هر دو منتفع می شوند.

🔹محبوب فروزنده، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت با اشاره به واقع شدن باغات میوه و برخی از بخش های زراعی در بخش جعفرآباد تصریح نمود: با توجه به اینکه طبق مصوبه هیئت دولت، مالیات کارگران در مناطق محروم، نصف می باشد؛ در صورت تخصیص کد کارگاهی مستقل در این حوزه می توان از امتیاز مزبور بهره مند شد.

🔹صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت اذعان داشت: با توجه به اینکه بهره مندی از مزایای سختی و زیان آور، دغدغه کارکنان شرکت می باشد، لازم است پیگیری های لازم از مراجع ذیصلاح جهت اعمال این موضوع انجام گیرد.

🔹منصور عالی پور، عضو هیئت مدیره شرکت با اشاره به مشکلات مربوط به قطع شدن بیمه تامین اجتماعی خاطر نشان شد: امید است با حل این مسئله، شاهد ارائه خدمات بیشتر در حوزه درمانی باشیم.

🔹افشین شیرزاده، مدیرکل تامین اجتماعی استان اظهار نمود: کشت و صنعت مغان افتخار منطقه بوده و ظرفیت و پتانسیل بزرگی برای استان، شمالغرب و کشور می باشد و صداقت و روراستی در تیم فعلی هیئت مدیره شرکت مشهود است.

🔹وی ضمن بیان اینکه به هیچوجه دنبال حق بیمه اضافی نیستیم، افزود: در برخی جاها ممکن است، این امر اتفاق بیفتد ولی تامین اجتماعی استان با اجرای دقیق قانون درصدد حمایت از بنگاه های اقتصادی و جوامع کارگری همچون کشت و صنعت مغان است.

#کشت_صنعت_مغان

 

 

 

⭕️اورهال هد کمباین برداشت چغندرقند در امور پشتيباني فنی و مکانیزه شرکت کشت وصنعت و دامپروری مغان. 

 

 

 

 

⭕️دومین روز برگزاری دوره پیاده سازی سیستم های استاندارد بین الملل در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و مصاحبه دکتر نایبعلی رحیمی رئیس هیئت مدیره شرکت در خصوص اهداف این دوره.